Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 25
Realitní zpravodaj

Prodej nemovitosti s hypotékou od nebankovní společnosti. Na co si dát pozor

Prodej nemovitosti s hypotékou od nebankovní společnosti. Na co si dát pozor
17.4.2025 - Nebankovní hypotéku je možné vzít si i na koupi nemovitosti. Nabízí ji nebankovní společnosti a není účelová, ale stejně jako u klasické hypotéky je třeba i u nebankovní dát do zástavy..

Byty zkolaudované k trvalému bydlení nelze využívat pro krátkodobé ubytovací služby

Byty zkolaudované k trvalému bydlení nelze využívat pro krátkodobé ubytovací služby
15.4.2025 - Dne 2. dubna letošního vydal úřad ombudsmana ČR tiskovou zprávu, v níž konstatuje, že stavbu lze užívat jen k povolenému účelu. Jde o řešení stížnosti obyvatel domu na byty využívané ke..

Češi se nevzdávají snů o vlastním bydlení

Češi se nevzdávají snů o vlastním bydlení
14.4.2025 - Podle Indexu budoucnosti bydlení finanční skupiny KB, který měří, jak česká populace vnímá situaci v oblasti bydlení, a její proměnu v době za deset let, se zjistilo, že osm z deseti..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Hlavní stránka » Nemovitosti » Prodej, byt 2+kk, 47m² - Český Brod

Prodej, byt 2+kk, 47 - Český Brod, Ev.č.: 00403

_DSC4377
_DSC4408
_DSC4414
_DSC4423
_DSC4402
_DSC4434
_DSC4431

Kontaktujte makléře

Helena OtrubováHelena Otrubová
+420 725 949 455
[email protected]
IČ: 70350604

WIN & WIN reality s.r.o.WIN & WIN reality s.r.o.
Pod pekárnami 152/5
Praha - Vysočany
+420 725 949 455
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+kk
LokalitaPalackého 1523, Český Brod
OkresKolín
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha49 m²
Podlahová plocha47 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2018
Rok výstavby2018
B (61 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení Vám naše společnost zprostředkuje prodej moderně řešeného slunného bytu 2+kk 47 m2 s parkovacím místem a sklepem v cihlové novostavbě z roku 2018, nové a moderní bytové dominanty města Český Brod, kde hlavní roli hraje střídmost a vkus. Bytová jednotka se nachází ve čtyř podlažním cihlovém domě s výtahem a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem 22,60 m2, ložnice s prostornou šatnou 11,4 m2, předsíně 4,92 m2, koupelny se sprchovým koutem , umyvadlem, WC a dostatkem místa na automatickou pračku 4,97 m2. Celý byt byl promyšleně dovybavený s vkusem, je velmi světlý a útulný. Kuchyň je vybavena linkou s vestavěnými spotřebiči. Podlahovou krytinu tvoří dlažba a kvalitní plovoucí podlaha. Okna jsou plastová . Parkovací místo je vybavenou uzamykatelnou zábranou, nachází se kousek od vchodu a je bezpečně umístěno za závorou
Ve fázi projektu byl kladen důraz na optimalizaci spotřeby energií, jejímž výsledkem dle českého legislativního hodnocení, tj. průkazu energetické náročnosti budov, je "nízkoenergetický dům, třída B". Tyto fakta nás opravňují k jednoznačnému tvrzení, že nabízené bytové jednotky jsou doopravdy hodny nosit označení bydlení 3. tisíciletí, kde máte náklady na tepelnou energii pod kontrolou a nebudete mít další nepředpokládané zvýšené finanční náklady.
V současné době v Brodě žije okolo 7 tis stálých obyvatel, kteří mohou využívat rozsáhlé zdravotnické sítě privátních lékařů, mateřských a základních škol. Ve městě Český Brod se nachází kompletní občanská vybavenost, která si svým rozsahem nevynucuje nákupy a vyhledávání služeb v okolních městech.
Dopravní dostupnost
Autem :
do Prahy – Černý Most za 27 minut, délka trasy 28 km
do Kolína – centrum za 25 minut, délka trasy 27 km

vlakem:
nádraží Libeň ............... každých 15 min., doba jízdy 18 min.
Masarykovo nádraží ...... každých 30 min., doba jízdy 25 min.
Hlavní nádraží ............... každých 30 min., doba jízdy 26 min.
Smíchovské nádraží ...... každých 30 min., doba jízdy 39 min.